» » Відбулося засідання вченої ради ТНЕУ

Відбулося засідання вченої ради ТНЕУ

Дата: 30-08-2018, 16:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

30 серпня 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті відбулося засідання вченої ради закладу вищої освіти. Традиційно ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий розпочав засідання зі щирих вітань з вагомими досягненнями на адресу працівників і викладачів університету.

Отож, вітаємо з присвоєнням наукового ступеня доктора наук Васіну Аллу Юріївну, вченого звання доцента Баран Анжеліку Володимирівну та Саванець Людмилу Михайлівну, з присвоєнням звання «Почесний працівник університет» Біду Валентину Всеволодівну. Також вітаємо з отриманням Міжнародного сертифікату Кембриджського університету на знання англійської мови Підгурську Ірену Андріївну, Войтенка Олексія Миколайовича, Куриляка Євгена Юрійовича, Легкого Олега Андрійовича.

Під час засідання присутні затверджували новий склад вченої ради, а також розглянули ряд робочих питань.

Також перед науковцями виступив голова Наглядової ради ТНЕУ Анатолій Іванович Гулей, який поділився своїми міркуваннями стосовно подальшого розвитку університету та діяльності його колективу.