» » Лише той має «професійне покликання» до політики, хто здатний сказати: «А все-таки!»

Дата: 4-09-2018, 10:56 | Автор: Пилипець Поліна і студенти групи ПОЛ-11

Перше вересня... Я вже не учень, а студент. Що це, ставлю собі запитання: шаблон, обов’язковість, чи моя мрія здійснилася? Мій вибір – ТНЕУ, спеціальність «Політологія». Як писав Макс Вебер «є два способи зробити з політики свою професію: або жити «для політики», або жити «за рахунок» політики і «політикою».

Хочеться думати, що студенти, які прийшли навчатися на цю спеціальність, зуміють поєднати це і будуть здатні підняти рівень професійного політика вище від рівня повсякденності. Для цього кожен із нас має володіти такими якостями, як пристрасть, почуття відповідальності та внутрішня зібраність. Вміння орієнтуватися на суть справи, віддаватися повністю справі, бути відповідальними, стати справжніми політиками – наша мета. Я переконана, що допоможуть нам цю мрію осягнути прекрасні науковці кафедри філософії та політології під керівництвом професора Гончарук (Чолач) Тетяни Вікторівни. Власне перші кроки 1-го вересня у дружній, гостинній атмосфері на кафедрі були зроблені. Це був знаменний день – ми відзначили його як День народження студента-політолога. У сьогодення поступ стрімкий, але ми переконані, що кроки наші будуть впевнені. Ми усвідомлюємо відповідальність у здобутті нашої професії для утвердження національної гідності та патріотизму!

Пилипець Поліна і студенти групи ПОЛ-11