» » Відбулася зустріч представників Федерації роботодавців України

Відбулася зустріч представників Федерації роботодавців України

Дата: 5-09-2018, 16:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні на базі Тернопільського національного економічного університету відбулася зустріч голови Ради Федерації роботодавців України Дмитра Миколайовича Олійника з Організацією роботодавців Тернопільської області.

Участь у заході взяли делегація Федерації роботодавців України, члени Правління Організації роботодавців Тернопільської області, члени Організації роботодавців Тернопільської області, представники влади та соціальні партнери, представники бізнесу.

У стінах закладу вищої освіти гостей привітав ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий: «Мені надзвичайно приємно, що сьогодні матимуть нагоду обмінятися думками представники влади, бізнесу та громадськості. Такий діалог в умовах сьогодення є дуже важливим. Хочу зауважити чим саме університет може бути корисним для роботодавців. Навчаючи студентів, ми надаємо якісну фахову підготовку, а також сприяємо розвитку наукової діяльності, акцентуємо увагу на практичному зв’язку з реальним сектором бізнесу, враховуємо реальність четвертої промислової революції. Вагоме місце у підготовці молоді посідає знання іноземних мов, комунікативні навики і, звісно, патріотизм і любов до рідної землі. Переконаний, що такий спеціаліст обов’язково буде конкурентоздатним на ринку праці й відповідатиме вимогам роботодавців».

Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Миколайович Олійник наголосив на основних завданнях, які необхідно поставити перед українськими роботодавцями заради добробуту країни:

– зупинення депопуляції та міграції;

– підвищення темпів зростання економіки;

– поступальне збільшення частки переробної промисловості у ВВП з 12,4% до 25% до 2030 р.;

– щорічне збільшення експорту товарів на рівні не нижче 10%;

– використання інвестиційних ресурсів держави для розвитку національної економіки;

– запровадження інвестиційних стимулів;

– надання підприємствам реального сектору економіки доступу до дешевих кредитних ресурсів;

– проведення аудиту ключових міжнародних економічних угод та зобов’язань України;

– реалізація ефективної антимонопольної політики держави;

– перехід держави до виважених податкової та бюджетної політики;

– справедливе судочинство, непорушне право приватної власності та захист прав інвестора;

– зняття з роботодавця функції податкового агента.

Також присутні мали нагоду заслухати ряд змістовних доповідей, які супроводжувалися жвавим обговоренням.