» » Студенти ТНЕУ матимуть нагоду вивчати німецьку мову разом з представником Дрезденського технічного університету

Дата: 7-09-2018, 15:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

П’ятого  вересня 2018 р. відбулася робоча зустріч представника Дрезденського технічного університету Крістофера Колелем з проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток) проф. Десятнюк О. М., начальником відділу міжнародних зв`язків Коруц У. З., керівником Українсько-Німецької факультет-програми Царик О. М. Присутні обговорили основні аспекти співробітництва між Тернопільським національним економічним університетом та Дрезденським технічним університетом.

Однією з пропозицій під час обговорення була організація та проведення циклу занять з німецької мови зі студентами ТНЕУ. Так, Крістофер Колель провів тестування студентів на визначення рівня знання мови, відповідно до якого студентів розподілено у 2 групи.

Надалі заняття проводитимуться у вівторок та четвер о 16.00 год. в аудиторії 3106.