» » «Франкофонні ініціативи: мова та знання франкомовних культур»

«Франкофонні ініціативи: мова та знання франкомовних культур»

Дата: 13-09-2018, 16:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

2018-2019 навчальний рік оголошений Роком французької мови в Україні, який має на меті популяризувати французьку мову за допомогою різноманітних заходів та проектів, що будуть здійснюватися на всій території країни. Приємно, що Тернопільський національний економічний університет став одним із перших закладів вищої освіти – партнерів з організації даного проекту.

«Франкофонні ініціативи: мова та знання франкомовних культур» – такою назвою об’єднаний цикл заходів, які відбуватимуться у Тернополі, а серед них обласний конкурс для студентів та учнів, круглий стіл, читання, форум, навчальний семінар… Усе це триватиме з вересня 2018 року до травня 2019 року.

Тернопільський національний економічний університет спільно з Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати (ІСС-Україна), Африканською Радою в Україні, ГО «Стратегічні інноваційні студії» запрошують усіх бажаючих долучитися до цікавого проведення Року французької мови в Україні!