» » У ТНЕУ відбудеться відкриття Року французької мови!

У ТНЕУ відбудеться відкриття Року французької мови!

Дата: 17-09-2018, 17:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопільський національний економічний університет виступає партнером у відзначенні Року французької мови в Україні. З ініціативи Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина у співпраці з факультетом фінансів 18 вересня 2018 року відбудеться:

10.00 год. – презентація центру «Інтеграційний хаб країн Африки та Азії» (хол 2-го поверху центрального корпусу ТНЕУ)

10.30 год. – інтелектуально-творча гра «Молодь інтегрується у світ: думки уголос» (хол 2-го поверху центрального корпусу ТНЕУ)

10.30 год. – дискусійний майданчик «Африканістика: світові тенденції та вектори розвитку в Україні» (зал засідань ректорату, 3-й поверх центрального корпусу ТНЕУ)

13.00 год. – урочисте відкриття Року французької мови у ТНЕУ (Майдан знань ТНЕУ)

13.30 год. – квест «Bonjour, l’annee francaise» та перегляд французького кіно (хол 2-го поверху центрального корпусу ТНЕУ)