» » Молодь ТНЕУ поспілкувалася з ректором

Молодь ТНЕУ поспілкувалася з ректором

Дата: 18-09-2018, 17:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

17-18 вересня 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті тривали зустрічі ректора, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого зі студентами закладу вищої освіти.

«Часто те у чому Ви бачите можливості, ми бачимо виклики. Однак, проводячи час разом з Вами, ми знаходимо необхідні відповіді й будуємо спільну стратегію розвитку закладу вищої освіти», – наголосив Андрій Ігорович, вітаючи студентів ТНЕУ.

Під час зустрічі піднімалися питання стосовно навчального процесу – збільшення кількості годин з вивчення англійської мови, розподіл студентів у групи відповідно до рівня знань з іноземної мови, звучала пропозиція щодо можливості заміни проходження практики на стажування, обговорювалися умови проживання студентів у гуртожитках, організація дозвілля студентів, а також перспективи розвитку університету.