Вітання для ТНЕУ

Дата: 25-09-2018, 16:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На адресу Тернопільського національного економічного університету надійшла подяка від Президента Національної Федерації регбі України Євгена Володимировича Баженкова.

«Федерація регбі України висловлює Вам почуття глибокої поваги та вдячності за розвиток регбі серед студентів, що сприяє залученню молоді до занять спортом, оздоровленню української нації.

Користуючись нагодою, хочу привітати Вас з перемогою жіночої команди ТНЕУ у чемпіонаті України з регбі-7 серед жіночих команд вищої ліги 2018 року. Дівчата продемонструвати високий професіоналізм та незламність командного духу. Бажаю Вам не зупинятися на досягнутому, продовжувати розвивати регбі і здобути ще не одну велику звитягу!

Вірю у Ваш успіх, адже наполегливість, воля до перемоги та бажання бути найкращими – це те, що завжди характеризувало і продовжує характеризувати команду ТНЕУ!», – йдеться у листі.