» » Відбувся доброчинний ярмарок на факультеті банківського бізнесу

Відбувся доброчинний ярмарок на факультеті банківського бізнесу

Дата: 5-10-2018, 15:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Четвертого жовтня 2018 року в фойє навчального корпусу №3 ТНЕУ з ініціативи студентів факультету банківського бізнесу відбувся  доброчинний ярмарок «Дари осені». Студенти заздалегідь підготувалися до цього дійства. А особливо позитивно проявили себе хлопці, які підтвердили, що смачно готувати вміють не тільки дівчата.

Відвідувачі в першу чергу активно купували традиційні українські страви: вареники, деруни, українські канапки та солодощі, які студенти готували власноруч. Також на ярмарок завітали іноземні студенти і волонтери, які були приємно вражені атмосферою свята та смачними варениками і дерунами зі сметаною.  Родзинкою ярмарку стало те, що кожен бажаючий міг випробувати свою вдачу, оскільки студенти організували лотерею, у якій можна було виграти досить цікаві призи.

У підсумку з благодійного ярмарку та лотереї було виручено 3 800 гривень.

Колектив факультету банківського бізнесу ТНЕУ дякує усім працівникам, викладачам та студентам університету, які не залишилися байдужими й долучилися до участі у доброчинному заході.