Щиро вітаємо науковців ТНЕУ!

Дата: 5-10-2018, 17:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Університетська спільнота щиро вітає науковців закладу вищої освіти, яких  відповідно до Указу Президента України №300 від 4 жовтня 2018 року за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників освіти відзначено державними нагородами України:

«Заслужений діяч науки і техніки України» – Дивака Миколу Петровича, декана факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ, доктора технічних наук, професора;

«Заслужений працівник освіти України» – Кізиму Андрія Ярославовича, декана факультету фінансів ТНЕУ, кандидата економічних наук, доцента.

Зичимо нашим колегам невпинного наукового пошуку, натхнення у щоденній праці, спрямованій на виховання молоді нашої держави, сили, енергії та процвітання!