» » У ТНЕУ стартував проект «Фокус-група: право, економіка, міжнародні відносини»

У ТНЕУ стартував проект «Фокус-група: право, економіка, міжнародні відносини»

Дата: 9-10-2018, 15:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Восьмого жовтня у Тернопільському національному економічному університеті з ініціативи проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток)  Оксани Миронівни Десятнюк стартував проект  «Фокус-група: право, економіка, міжнародні відносини». З нагоди Дня юриста відбулася перше засідання на тему: «Правові аспекти подвійного громадянства».  Активними учасниками зустрічі виступили члени Ради молодих вчених, аспіранти та студенти ТНЕУ. Модератором засідання виступила кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права і процесу Коруц Уляна Зіновіївна.

Проблема подвійного громадянства сьогодні є актуальною та комплексною, оскільки зачіпає інтереси не тільки правників, а й істориків та економістів, тому дане питання розглядали саме з цих трьох ракурсів.  Під час засідання учасники здійснили огляд судової практики на прикладі рішень Європейського суду з прав людини,  обговорювали та порівнювали подвійне громадянство в Україні та світі. Не залишили без уваги й не менш важливе для держави питання – угорців у Закарпатті, а також проблему подвійного громадянства як виклику національній безпеці України.