» » Запрошуємо до участі у міжнародному молодіжному конкурсі бізнес-ідей і проектів «StartUP-проект»!

Дата: 23-10-2018, 17:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у міжнародному молодіжному конкурсі бізнес-ідей і проектів «StartUP-проект», який організовується Вірменським державним економічним університетом (м. Єреван, Вірменія) упродовж 12-14 листопада 2018 року.

До участі в конкурсі запрошуються команди від 1 до 5 осіб. Учасниками команд можуть бути молоді підприємці, студенти, магістранти, аспіранти віком від 15 до 35 років, які мають інноваційну бізнес-ідею та бажання її втілити.

Участь в конкурсі є безкоштовною. Витрати на відрядження покриваються за рахунок учасника.

Подати заявку та матеріали необхідно до 1 листопада 2018 року.

За детальнішою інформацією просимо звертатися у відділ міжнародних зв`язків (каб. 1308)