Вітаємо науковців ТНЕУ!

Дата: 24-10-2018, 15:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 жовтня 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті відбулося чергове засідання вченої ради. Приємно, що хорошою традицією вже стало вручення відзнак і нагород представникам професорсько-викладацького колективу та студентства ТНЕУ.

Сьогодні ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий з нагоди Дня працівників освіти вручив грамоти Тернопільської обласної ради за високий професіоналізм, відданість справі та вагомий внесок у розвиток освіти і науки краю, виховання молодого покоління, професійну майстерність Дем’янюк Антоніні Вікторівні, Жовковській Тетяні Тарасівні, Заклекті Олені Святославівні, Плішку Івану Володимировичу, Смереці Світлані Богданівні, а також Подяки міського голови за високий професіоналізм у роботі, сумлінну працю, добросовісне виконання службових обов’язків, особистий вагомий внесок у справу виховання і навчання молодого покоління нації, розвиток освіти і науки краю – Буяк Лесі Михайлівні, Квасовському Олександру Романовичу, Попіні Степану Юрійовичу, Спільник Ірині Володимирівні, Ткачуку Василю Онуфрійовичу.

Подяку Міністерства оборони України за значний особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України, сумлінне виконання службового обов’язку та з нагоди 15-ї річниці проекту «Україна – Норвеія. Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні» вручили Десятнюк Оксані Миронівні, оголосили подяку Міністерства соціальної політики України з нагоди 15-річчя проекту «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні» (проект «Україна – Норвегія») за значний особистий внесок у реалізацію гарантованих законодавством України прав військовослужбовців та членів їх сімей на соціальні, правову та професійну адаптацію до умов життя у громадянському суспільстві Угрину Володимиру Володимировичу та Шандрук Оксані Григорівні.

Відрадно, що у серпні 2018 року Тернопільський національний економічний університет утретє отримав офіційне право підготовки кандидатів для складання іспитів з англійської мови на міжнародний сертифікат Cambridge English, а відповідний сертифікат вручили директору Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ Лужецькій Ользі Богданівні.

Щиро вітаємо науковців закладу вищої освіти і зичимо натхнення і наснаги у подальшій роботі!