» » Бібліотека ім. Л. Каніщенка запрошує студентів і викладачів до участі у новому проекті!

Дата: 24-10-2018, 16:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У сучасному суспільстві важливо вміти користуватися інформацією, яка міститься не лише в Інтернет-ресурсах, а й у книгах та періодичних виданнях. З метою оволодіння навиками самостійного опрацювання додаткової інформації у друкованих джерелах щодо тієї чи іншої теми у Бібліотеці ім. Л. Каніщенка ТНЕУ започатковано новий проект – «Модуль у бібліотеці».

Першими, хто підтримав ініціативу, стали студенти гр. ОДСм–11 зі своїм викладачем к.е.н., доц. Жукевич С. М. Відтак, пишучи контрольну роботу у читальному залі, студент використовує будь-який бібліотечний ресурс (книги, періодичні видання) для подання більшої кількості інформації із заданої теми.

Думаємо, ідею нововведення підтримають й інші педагоги. А студенти ще раз матимуть нагоду погортати тематичну періодику, де міститься ряд змін до Законів, положень тощо.