» » Колектив КЕПІТ вітає Сергія Володимировича Козіброду з успішним захистом дисертації!

Дата: 25-10-2018, 15:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив Коледжу економіки, права та інформаційних ТНЕУ щиро вітає з успішним захистом дисертації Козіброду Сергія Володимировича – викладача циклової комісії інформатики та комп’ютерної інженерії, також наукового керівника – доктора педагогічних наук Івана Миколайовича Цідилу.

Захист відбувся 23 жовтня 2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України (м. Київ) у спеціалізованій вченій раді Д 26.459.01 за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

Сергій Володимирович представив дисертацію на тему: «Використання системи комп’ютерних онтологій як засобу формування проектувальних компетентностей майбутніх інженерів-педагогів».

Колектив КЕПІТ бажає колезі наснаги і натхнення у роботі, нових наукових пошуків, професійних досягнень і перемог!