» » Колектив кафедри комп’ютерної інженерії вітає колег з успішним захистом дисертацій!

Дата: 26-10-2018, 15:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри комп’ютерної інженерії факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ вітає колег – Піцуна Олега Йосиповича та Борейка Олега Юрійовича – з успішним захистом кандидатських дисертацій. Засідання спеціалізованої вченої ради відбулося 25 жовтня 2018 року в НУ «Львівська політехніка».

Олег Йосипович представив результати дослідження на тему: «Методи і засоби опрацювання біомедичних зображень в системах автоматизованої мікроскопії» за спеціальністю 05.13.23 – системи та засоби штучного інтелекту.  Науковим керівником виступ д.т.н., професор О. М. Березький.

Олег Юрійович разом із науковим керівником д.т.н. професором В. М. Теслюком працювали над темою «Інформаційна технологія опрацювання параметрів пасажиропотоків громадського транспорту».

Зичимо успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, життєвої наснаги, професійного зростання, нових творчих та наукових звершень! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я, вдача, підтримка родини, друзів та колег!