» » Запрошуємо усіх віддати голос за ТНЕУ в конкурсі «Народний бренд–2018»!

Запрошуємо усіх віддати голос за ТНЕУ в конкурсі «Народний бренд–2018»!

Дата: 6-11-2018, 11:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За доброю традицією тернополяни цьогоріч знову визначають кращі торгові марки, підприємства, організації, навчальні заклади у конкурсі «Народний бренд», який організовує Медіа Корпорація «RIA». Вже декілька років поспіль Тернопільський національний економічний університет отримував «Народний бренд» у номінації «Вищий навчальний заклад».

Для того, аби наш університет знову отримав звання найкращого необхідно віддати свій голос саме за ТНЕУ!

Голосування займе декілька хвилин, а все що потрібно зробити – це:

– зайти на сайт народного бренду (https://brand.20.ua/tr);

– обрати номінацію «Вищі навчальні заклади» та натиснути «проголосувати» за     Тернопільський національний економічний університет;

– сайт переадресує на авторизацію через соціальну мережу Facebook;

– щоб Ваш голос зарахували, потрібно проголосувати мінімум в 10 номінаціях;

– для завершення голосування зазначте свій номер телефону та підтвердіть його через код, продиктований під час телефонного дзвінка.

Конкурс триває з 1 жовтня по 30 листопада 2018 року.