» » Колектив юридичного факультету ТНЕУ долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Дата: 9-11-2018, 17:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

По-особливому урочисто та щемно цьогоріч відбувалося написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності на юридичному факультеті ТНЕУ.

9 листопада окрім викладачів та студентів ЮФ до цієї традиційної щорічної загальнонаціональної акції, присвяченої українській мові, долучилися учасники  Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми соціально-психологічної реабілітації і подальшої адаптації воїнів АТО». Медики, реабілітологи, психологи, психотерапевти, психіатри з 14 областей України продемонстрували вшанування української мови як маркера національної ідентичності та презентували справжнє національне єднання свідомих українців.