» » На юридичному факультеті ТНЕУ відбудеться День учнівського самоврядування «OPEN SPACE»

Дата: 20-11-2018, 13:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив юридичного факультету ТНЕУ запрошує на День учнівського самоврядування «OPEN SPACE», який відбудеться 21 листопада 2018 року за адресою: вул. Микулинецька 46а.

Пропонуємо Вашій увазі програму заходів:

9:00 – реєстрація учасників (фойє юридичного факультету)

9:00–9:30 – екскурсія юридичним факультетом ТНЕУ (проводять студенти-волонтери студактиву, учасники юридичної клініки «LIBERTA» та Школи професійного розвитку «АКМЕ»)

9:30 – урочисте відкриття Дня учнівського самоврядування «OPEN SPACE» (актова зала юридичного факультету ТНЕУ (а. 202)

9:40 – «Тeach easy» – презентація інноваційних молодіжних проектів на факультеті у форматі 5х5 (актова зала юридичного факультету ТНЕУ (а. 202)

10:15 – оголошення програми заходу та жеребкування (вибір посадових ролей: декана, заступників декана, методистів деканату, завідувачів кафедр, вченого секретаря вченої ради факультету, керівників інноваційних центрів та груп (актова зала юридичного факультету ТНЕУ (а. 202)

10:30 – прибуття на локації та ознайомлення з посадовими обов’язками відповідно до вибраних ролей (супроводжують студенти-волонтери студактиву, учасники юридичної клініки «LIBERTA» та Школи професійного розвитку «АКМЕ»)

11:10 – лекційний бум (лекція-дискусія приурочена до Дня Гідності та Свободи «Революція гідності: історія та сьогодення», спікер Іван Омелян – регіональний координатор у Реанімаційний пакет реформ, засновник та тренер у ГО Молодіжне об'єднання «Файне місто», актова зала юридичного факультету ТНЕУ (а. 202)

12:30 – Кава-брейк (пригощає студентське кафе ЮФ)

13:00 – ділова гра «Я – декан юридичного!» (проводять заступник декана ЮФ Коваль Оксана Євгеніївна та студентський декан Глуха Тетяна, дипломатична вітальня юридичного факультету ТНЕУ (а. 401)

14:00 – засідання вченої ради факультету (проводять учнівські лідери відповідно до обраних ролей, зал засідань вченої ради (а. 301)