» » У ТНЕУ відбулося засідання вченої ради

У ТНЕУ відбулося засідання вченої ради

Дата: 30-01-2019, 15:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у Тернопільському національному економічному університеті відбулося перше у 2019 році засідання вченої ради. Зустріч розпочали з урочистої церемонії присвоєння почесного звання Doctor Honoris Causa професору Вроцлавського економічного університету (Республіка Польща) Анетті Зєліньскій.

Професор працює з науковим колективом ТНЕУ упродовж багатьох років і є уповноваженою ректора Вроцлавського економічного університету зі співпраці з Тернопільським національним економічним університетом.

П. Анетта ще раз представила свої наукові досягнення перед вченою радою ТНЕУ, після чого її члени одноголосно підтримали пропозицію щодо присвоєння почесного звання.

Після урочистої церемонії ректор університету, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий привітав колег з досягненнями: здобуттям наукового ступеня доктора економічних наук Ляхович Галину Іванівну, Лизун Марію Володимирівну і Колінець Лесю Богданівну, присвоєнням вченого звання доцента Дмитришин Марту Василівну, здобуттям наукового ступеня кандидата економічних наук Куриляка Максима Юрійовича, Піня Андрія Михайловича і Бінчаровську Тетяну Анатоліївну, а також вручив Грамоту Тернопільської обласної державної адміністрації Маляру Едуарду Імрейовичу. Колектив ТНЕУ отримав диплом за перемогу студента у конкурсі творчих робіт на тему: «10 кроків прокурора до подолання корупції» за підписам Генерального прокурора України Ю. Луценка та Міністра освіти і науки України Л. Гриневич.

Пізніше члени вченої ради розглянули ряд робочих питань.

Приємно, що до роботи засідання й обговорення долучилися голови Державних екзаменаційних комісій - Бицюра Леонід Олексійович, Гірський Богдан Ориславович, Шевчук Марія Йосипівна, Копестинський Тарас Йосипович, які відзначили високий рівень підготовки студентів ТНЕУ та наголосили на готовності роботодавців працювати з випускниками університету.

На завершення засідання присутні вшанували пам'ять про ректора університету 2002-2012 рр., знаного науковця Сергія Ілліча Юрія, якому сьогодні виповнилося б 69 років.