» » Науковці ТНЕУ взяли участь у семінарі «FRAUENSPRACHE-FRAUENGERECHTE SPRACHE»

Науковці ТНЕУ взяли участь у семінарі «FRAUENSPRACHE-FRAUENGERECHTE SPRACHE»

Дата: 29-03-2019, 15:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

28 березня 2018 року на базі факультету іноземних мов Львівського національного університету відбувся  семінар з підвищення кваліфікації для викладачів німецької мови на тему:  «FRAUENSPRACHE-FRAUENGERECHTE SPRACHE». Навчально-методичний захід  організували Асоціація українських германістів, Фонд Ганса Зайделя і кафедра міжкультурної комунікації та перекладу факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка.

Члени  місцевого осередку Асоціації українських германістів, що діє на базі  Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ ТНЕУ, Бек Галина Миронівна (викладач німецької мови Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ) та Сендецька Марія Євгенівна  (вчитель німецької мови Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) взяли активну участь у семінарі. Цей захід, який   провели представники Австрійської академічної служби обміну, викладачі Віденського університету та Львівського університету імені Івана Франка, було присвячено проблемам гендерних стереотипів мовлення.