Вітаємо переможців!

Дата: 1-04-2019, 15:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Переможцями І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» серед студентів закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівнів акредитації у 2018 / 2019 н. р. у Тернопільському національному економічному університеті стали студентка групи ДІД-41 Мартинюк Оксана (Тема роботи «Документаційне забезпечення добору кадрів», шифр роботи «документаційне забезпечення») та студент групи ДІД-42 Вовкотруб Степан (Тема роботи «Маніпуляції ЗМІ в умовах інформаційної війни», шифр роботи «інформаційні війни»).

Наукові роботи були розглянуті незалежними рецензентами й отримали високий бал за оригінальність та унікальність тексту.

27 березня 2019 року в Одеському національному політехнічному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт, у якому Мартинюк Оксана стала переможницею та була нагороджена дипломом ІІ ступеня. Науковий керівник: д-р філол. наук, доцент, професор кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства ТНЕУ Шкіцька Ірина Юріївна.