» » Тренінг-практикум на тему: «Бюджетне планування і прогнозування: особливості здійснення в сучасних умовах»

Дата: 6-04-2019, 13:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою забезпечення якісної практичної підготовки студентів факультету фінансів до самостійної професійної діяльності  викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія  організовують зустрічі студентів з фахівцями-практиками. Так, доценти Дем’янюк А. В., Савчук С. В., Гупаловська М. Б. спільно з начальником фінансового управління Тернопільської РДА Казимирів О. Б. організували тренінг-практикум на тему: «Бюджетне планування і прогнозування: особливості здійснення в сучасних умовах»  для студентів факультету фінансів.

Захід  відбувся  на базі фінансового управління Тернопільської РДА, під час якого обговорювалися та вивчалися сучасні практики планування показників місцевих бюджетів у контексті застосування програмно-цільового методу бюджетування. Робоча і дружня атмосфера сприяли плідній співпраці та визначенню сучасних тенденцій, проблем і перспектив здійснення бюджетного планування і прогнозування на місцевому рівні. Такі заходи є важливим аспектом розвитку професійних компетентностей у студентів.

Студенти та викладачі щиро дякують Казимирів О. Б. за співпрацю!