» » Студентка факультету фінансів – учасниця наукової конференції в Університеті Норд (Королівство Норвегія)

Дата: 5-04-2019, 11:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

3-4 квітня 2019 року на базі Університету Норд (Королівство Норвегія) відбулася Міжнародна наукова конференція на тему: «High North Dialogue», яка об’єднала науковців з багатьох країн світу (Китаю, Франції, Росії, Канади, Киргистану, України та інших).

Приємно, що студентка факультету фінансів Скобляк Тетяна, яка навчається за програмою Ерасмус +, стала активною учасницею конференції.

Кафедра фінансів імені С.І. Юрія вітає усіх учасників конференції та бажає їм плідної праці на науковій ниві.