» » Відбулася нарада із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України

Дата: 8-04-2019, 10:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Будинку Уряду України 5 квітня 2019 року відбулася нарада із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчуком М.І., участь у якій взяла к.е.н., викладач кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ Чикало Інна Василівна.

Під час наради презентовано проект «Програма взаємодії Міністерства економічного розвитку і торгівлі та закладів вищої освіти України», обговорено ідею проекту, переваги співпраці закладів вищої освіти і міністерства, можливі ризики та орієнтовну тематику студентських робіт. Визначено перелік закладів вищої освіти, які братимуть участь у підготовці Консенсус-прогнозу, серед яких і Тернопільський національний економічний університет.