ХХІ Генеральна Асамблея EUA

Дата: 12-04-2019, 12:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З 9 по 12 квітня 2019 року в Університеті Сорбонна (м. Париж, Франція) відбулося засідання Генеральної Асамблеї EUA в рамках щорічної конференції Європейської  Асоціації Університетів. У роботі конференції взяв участь ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий та проректор з науково-педагогічної роботи Десятнюк Оксана Миронівна. Розпочав засідання Генеральної Асамблеї Жан Чамбаз, президент Університету Сорбонна (Франція), з промови на тему: «Лідерство університетів». У рамках роботи круглого столу, організованого Європейською Асоціацією Університетів, Андрій Ігорович виступив із доповіддю «Університетські цінності при формуванні лідерських якостей». Також ректор взяв участь у виборах Президента Європейської Асоціації Університетів під час засідання ХХІ Генеральної Асамблеї.