» » Відбувся науково-практичний дискурс «Удосконалення функціональної діяльності публічної служби в контексті децентралізації»

Дата: 15-04-2019, 10:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 квітня 2019 року з ініціативи колективу кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ та за підтримки Центру підготовки магістрів державної служби ТНЕУ відбувся науково-практичний дискурс «Удосконалення функціональної діяльності публічної служби в контексті децентралізації». Захід пройшов у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка.

Мета науково-практичного дискурсу – обговорення проблем і можливостей практики децентралізації та вироблення рекомендацій щодо удосконалення функціональної діяльності публічної служби в контексті реалізації завдань реформи децентралізації і побудови ефективної системи публічного управління.

Проблемні напрями науково-практичного дискурсу:

- інституційні аспекти формування ефективної організаційно-функціональної структури управління розвитком регіону та територіальних громад;

- удосконалення надання публічних послуг місцевими органами влади на засадах синергії;

- ресурсне забезпечення реалізації повноважень органами публічного управління та підвищення конкурентоспроможності громад;

- розвиток кадрового потенціалу  органів влади у контексті формування їх функціональної спроможності забезпечувати вимоги децентралізації;

- запровадження інноваційних управлінських технологій у функціональну діяльність публічної служби;

- реалізація секторальних реформ на засадах використання потенціалу децентралізації.

До участі у науково-практичному дискурсі запрошені: державні службовці та службовці органів місцевого самоврядування; професорсько-викладацький колектив кафедри менеджменту та публічного управління; науковці; слухачі магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Модератором заходу виступив Шкільняк Михайло Михайлович, д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ.

Виступали та вносили конкретні пропозиції з проблемних питань:

Валов Олег Володимирович заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації; Макаревич Галина Василівна, заступник начальника Управління Національного агентства України з питань державної служби в Чернівецькій, Івано-Франківській, Тернопільській областях; Страндрет Василь Володимирович, начальник відділу кадрового забезпечення Тернопільської міської ради; Брич Василь Ярославович, д.е.н., професор, директор навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ; Іващук Олег Тимофійович, к.е.н., доцент, директор Центру підготовки магістрів державної служби; Васіна Алла Юріївна, д.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту та публічного управління; Микитюк Петро Петрович, професор, професор кафедри менеджменту та публічного управління; Мельник Алла Федорівна, д.е.н., професор, професор кафедри менеджменту та публічного управління; Овсянюк-Бердадіна Олександра Федорівна, к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту та публічного управління; Шкільяк Михайло Михайлович, д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту та публічного управління; Гладчук Іван Васильович юрист виконавчого апарату Козівської районної ради; Гладчук Олена Олександрівна, адміністратор Центру надання адміністративних послуг м. Чорткова; Синчишин Андрій Дмитрович, заступник Збаразького міського голови; Флінта Володимир Вікторович, радник голови Збаразької районної ради.

Тематика науково-практичного дискурсу була актуальною та зацікавила усіх присутніх, що підтверджувалося конструктивною та жвавою дискусією, значною кількістю запитань.

Організатори дякують учасникам за вагомий внесок у проведення заходу, ґрунтовно розкриту тематику дискусійних напрямів, цікаві доповіді та плідну роботу!