На ЮФ відбулося вручення сертифікатів учасникам Школи професійного розвитку для майбутніх психологів та соціальних працівників «АКМЕ»
Вже другий рік поспіль на юридичному факультеті ТНЕУ відбувається вручення сертифікатів учасникам Школи професійного розвитку «АКМЕ».
21 червня 2019 року майбутні психологи та соціальні працівники на лоні природи з піснями та іграми, кінними прогулянками, смачним барбекю та цікавими розвагами, об’єднані неймовірною атмосферою у кращих традиціях активного відпочинку, насолоджувалися невимушеним простором інтерактивного спілкування.
На свято до випускників завітали декан юридичного факультету Сергій Володимирович Банах, завідувач кафедри психології та соціальної роботи Анатолій Васильович Фурман та гість факультету – декан відділення права та адміністрації Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині (Польща). Досить креативно вони привітали випускників, дали їм цінні життєві настанови та вручили сертифікати.
Результатом цьогорічних спільних освітньо-практичних зусиль стали 15 студентів 3 курсу, які успішно засвоїли курс обсягом 140 академічних годин. Навчальна програма містила у собі наступні модулі:
Модуль І. Оволодіння методами консультування та психотерапії – 44 год.
Модуль ІІ. Ознайомлення з досвідом роботи фахівців за різними напрямками професійної діяльності (екскурсії до різноманітних закладів, які надають послуги соціально-психологічного змісту) – 12 год.
Модуль ІІІ. Участь в організації та проведенні заходів інноваційного формату – 44 год.
Модуль ІV. Супервізія (підготовка та захист кожним учасником тренінгового заняття з обов’язковою публікацією напрацьованих матеріалів у збірнику «Акме») – 40 год.
Відрадно, що у рамках роботи Школи професійного розвитку «АКМЕ» цьогоріч було запроваджено зимову школу для студентів впродовж канікул, під час якої вони мали змогу пройти практико-орієнтоване стажування на базах професійно-орієнтованих закладів (Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні, Тернопільського будинку дитини «Малятко», Тернопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді тощо). Тож, 9 сертифікованих фахівців з унікальним багажем знань та умінь практичної роботи під керівництвом тренерів, доцентів кафедри психології та соціальної роботи Марії Богданівни Бригадир, Оксани Євгеніївни Коваль і Тетяни Лонгінівни Надвиничної та наставників-практиків успішно засвоїли курс обсягом 50 академічних годин, який відбувався за такою програмою:
Модуль І. Ознайомлення із правовими основами здійснення професійної діяльності (вивчення законодавчої бази, документів, які регламентують професійну діяльність). Вивчення особливостей документообігу в сфері професійної діяльності (здобуття навичок ведення професійної документації). Ознайомлення з особливостями надання професійних послуг, вивчення досвіду роботи закладу (здобуття навичок професійної діяльності) – 30 год.
Модуль ІІ. Підготовка портфоліо (індивідуальна робота) – 18 год.
Модуль ІІІ. Захист портфоліо – 2 год.
Завершення навчання у Школі професійного розвитку «АКМЕ» для майбутніх високопрофесійних фахівців – це лише перша підкорена ними вершина. І попереду ще багато нових