» » Молоді вчені ТНЕУ представили два проекти науково-технічних (експериментальних) розробок

Дата: 11-09-2019, 12:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

15 липня 2019 р.  МОН України оголошено конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління МОН, виконання яких розпочнеться з 2020 року за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

На цей Конкурс молодими вченими  ТНЕУ подано дві науково-технічні (експериментальні) розробки:  "Методи, засоби та інформаційна технологія ідентифікації джерел забруднень приземистого шару атмосфери на основі їх математичних моделей" (науковий керівник: Войтюк І. Ф., канд. техн. наук, доцент, доцент  кафедри комп’ютерних наук); «Методи та програмно-апаратні засоби підвищення швидкодії асиметричних криптоалгоритмів на основі модулярної арифметики» (науковий керівник: Івасьєв С.В., канд. техн. наук, старший викладач кафедри кібербезпеки).

Інформація до проекту. Войтюк І.Ф.
Завантажити Переглянути онлайн

Інформація до проекту. Івасьєв С.В.
Завантажити Переглянути онлайн