» » Вітаємо випускників Хмельницького навчально-наукового центру ТНЕУ!

Вітаємо випускників Хмельницького навчально-наукового центру ТНЕУ!

Дата: 28-02-2020, 12:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

27 лютого 2020 року відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам ОКР «Магістр» Хмельницького навчально-наукового центру ТНЕУ. Привітати випускників завітали різні та знайомі, викладачі і наставники, колеги, почесні гості.

Хмельницький навчально-науковий центр, розпочавши свою діяльність тільки у 2018 році, вже здійснив підготовку магістрів за такими напрямами:

– спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування», за спеціалізацією «Управління митною справою» (12 випускників);

– спеціальність «Правоохоронна діяльність», за спеціалізацією «Економічна безпека та фінансові розслідування» (10 випускників);

– спеціальність «Менеджмент», освітня програма «Менеджмент в закладах охорони здоров'я» (34 випускники).

З вітальним словом до випускників звернулися проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ Оксана Десятнюк, директор Хмельницького навчально-наукового центру Анастасія Пунда.

Від імені випускників перед присутніми виступив головний лікар комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна лікарня» Хмельницької обласної ради Яків Цуглевич.

Наказ ректора про завершення навчання за ОС «Магістр» Хмельницького навчально-наукового центру ННІІОТ ТНЕУ надали право зачитати директору Державної установи Територіального медичного об'єднання МВСУ по Хмельницькій області Андрію Якимчуку.

Упродовж свята мистецькі дарунки випускникам презентували солісти Павло Тютюнник і Ольга Гайдамака, солісти студії сучасної хореографії «TANGo dance company» Аріна Шамрай та Віктор Тарасюк, ведучий дійства – Юрій Дзюла.

Дорогі випускники! Ще раз вітаємо Вас зі святом! Нехай знання і досвід, які ви здобути у Тернопільському національному економічному університеті, будуть добрим продовженням Ваших звершень на благо України! Пам'ятайте: Ви – завжди бажані гості в стінах нашого університету. Миру, добра і злагоди Вам і Вашим родинам!

Більше фото на офіційній сторінці ТНЕУ у Facebook