» » До уваги учнів та студентів м. Тернополя!

До уваги учнів та студентів м. Тернополя!

Дата: 28-02-2020, 14:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На базі Навчально-науково центру з вивчення іноземних мов ННІІОТ 16 квітня 2020 року відбудеться складання комп’ютерної версії Кембриджського іспиту PET (Preliminary English Test) на рівень В1. Реєстрація до складання іспиту РЕТ триває до 05 квітня 2020 року.

Для цього необхідно надіслати на електронну адресу Центру (centrinozmov@wunu.edu.ua) такі дані:

– прізвище, ім’я, по-батькові слухача;

– е-mail;

– мобільний телефон;

– копія першої сторінки закордонного паспорта, за його відсутності  – ім’я та прізвище латинню.

Згідно з Постановою Міністерства освіти та науки України, випускники 11 класів загальноосвітніх шкіл, які склали іспит PET і мають сертифікат Cambridge English PET, можуть подати заяву на звільнення від шкільного іспиту з англійської мови. Сертифікат PET зараховується учням як державна підсумкова атестація з внесенням до атестату про повну загальну середню освіту річної та атестаційної оцінки 12 балів з англійської мови.

За додатковою інформацією просимо звертатися за адресою: Майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус, каб. 3107); тел.: 0352-47-50-50*13-148; 067-708-73-29.