» » У ТНЕУ відбулася звітно-виборна профспілкова конференція

У ТНЕУ відбулася звітно-виборна профспілкова конференція

Дата: 3-03-2020, 16:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Третього березня 2020 року о 12.00 годині в актовій залі університету відбулася звітно-виборна профспілкова конференція працівників Тернопільського національного економічного університету.

Головуючим на засіданні було обрано першого проректора Миколу Івановича Шинкарика, а до президії – голову Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмилу Іванівну Мокей, голову Тернопільської обласної Ради профспілок Андрія Володимировича Присяжного, декана факультету фінансів та обліку, голову ревізійної комісії Професійної спілки працівників ТНЕУ Андрія Ярославовича Кізиму й голову Професійної спілки працівників ТНЕУ Руслана Феоктистовича Бруханського.

Під час роботи конференції делегати заслухали: звіт про роботу профспілкового комітету працівників ТНЕУ за звітний період з 22 січня 2015 року по 3 березня 2020 року, звіт ревізійної комісії первинної профспілкової організації працівників ТНЕУ за період з 22 січня 2015 року по 3 березня 2020 року.

У ході конференції було обговорено пріоритети роботи профспілкового комітету на майбутнє й проаналізований звіт голови.

Своїми думками й пропозиціями поділилися начальник відділу кадрів Ольга Сергіївна Гродська, директор Центр бренд-маркетингу Олена В’ячеславівна Васильків, інженер з техніки безпеки Світлана Ярославівна Мартинюк. Виступаючі відзначили високий професіоналізм діючого голови профспілкового комітету Бруханського Р.Ф. та виступили з пропозицією обрання його кандидатури на наступний термін. Також виступили голова Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмила Іванівна Мокей та  голова Тернопільської обласної Ради профспілок Андрій Володимирович Присяжний

Шляхом відкритого голосування на наступний термін було обрано голову, заступника, членів профспілкового комітету ТНЕУ, а також ревізійну комісію первинної профспілкової організації працівників ТНЕУ.

Також відбулися вибори делегатів на ХХІ Тернопільську обласну звітно-виборну конференцію профспілки працівників освіти і науки України й розглянуто питання про делегування представників до складу Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.