» » Практичні знання – запорука майбутнього успіху!

Практичні знання – запорука майбутнього успіху!

Дата: 10-03-2020, 15:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж перших двох навчальних тижнів другого семестру 2019/20 н.р. студенти освітньої програми «Банківська справа» здобували практичні навики у галузі банківництва під керівництвом к.е.н., доцента кафедри банківського бізнесу ТНЕУ Тетяни Богданівни Стечишин. Технології самопрезентації на співбесіді у потенційного працедавця, секрети продажу банківських продуктів, «родзинки» спілкування з клієнтами банку та багато іншого вивчали молоді люди.

Щиро віримо, що здобуті знання та практичні навики стануть корисними для них при проходженні практики у банківських та інших фінансово-кредитних установах України і нададуть впевненості та конкурентних переваг студентам у пошуку робочого місця за спеціальністю. Нехай щастить!