» » Психологічна школа професійного розвитку «АКМЕ» запрошує студентів та викладачів на цікавий вебінар!

Дата: 6-04-2020, 12:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Якщо Ви хочете підвищити особисту ефективність у спілкуванні та переговорах, удосконалити навички безконфліктної взаємодії, навчитися ефективно домовлятися і загалом провести час цікаво та з користю, не проґавте унікальну можливість взяти участь у вебінарі «Мистецтво ведення переговорів»! Частина І. Точно сформульоване питання – базова основа професійного переговірника.

Спікер – Вадим Рахліс – професійний переговірник, сертифікований медіатор Євросоюзу, засновник і директор Міжнародної палати альтернативного вирішення спорів та Бюро переговорів, президент VIP клубу переговірників.

Дата: 07.04.2020 р.

Час: 12:00-13:00 год.

Онлайн платформа: Zoom

Кількість учасників обмежена!