» » Студенти ОС «Банківська справа» успішно пройшли онлайн-практику на навчальному веб-порталі UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Дата: 15-04-2020, 15:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Найбільш хвилюючим питанням для будь-якого студента (а тим більше випускника) є пошук можливостей застосування власних знань і вмінь на практиці. На час карантину UKRSIBBANK BNP Paribas Group створили курс для студентів, мета якого – надати можливість пройти практику в онлайн режимі.

Курс онлайн-практики  включає такі блоки:

Розділ 1. Ознайомлення з організаційними засадами банківської сфери і   діяльності банку.

Розділ 2. Ознайомлення з послугами банку.

Розділ 3. Знайомство з касовими операціями.

Розділ 4. Правила визначення ознак та обміну банкнот, розмінних та обігових монет національної валюти України.

Розділ 5. Комплаєнс.

Розділ 6. Правильний інтернет-банкінг: UKRSIB online (ознайомлення з сайтом, без виконання операцій).

Розділ 7. Професійні напрямки і кар’єра в банку.

Курс інтерактивний, кожен розділ супроводжується запитаннями, включає пізнавальні відео.

Студенти факультету фінансів та обліку, зокрема студенти  четвертого курсу освітньої програми «Банківська справа», успішно пройшли онлайн-практику на навчальному веб-порталі UKRSIBBANK BNP Paribas Group, про що засвідчує отримання сімнадцяти сертифікатів (група ФБС-41 – 11 сертифікатів, група ФБС-42 – 6 сертифікатів).