» » Відбувся вебінар «Страхування від пандемії як складова частина ризик-менеджменту для різних видів бізнесу»

Дата: 6-05-2020, 11:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

5 травня 2020 р. з ініціативи професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менежменту та страхування ТНЕУ відбувся вебінар на тему: “Страхування від пандемії як складова частина ризик-менеджменту для різних видів бізнесу”.

У ході онлайн-заходу, за участі експертів у галузі страхового ринку: Генерального директора Асоціації «Страховий бізнес» В’ячеслава Черняховського та доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ Ольги Кнейслер, відбувалося активне обговорення питань, що стосувалися:

– тенденцій страхового ринку та нових ризиків, що виникли саме у 2019-2020 рр.;

– особливостей сучасного страхового маркетингу та його новітних інструментів;

– якості підготовки страхових посередників та пропонованих ними страхових продуктів;

– рівня страхової культури в Україні і в окремих західних країнах та самосвідомості громадян щодо необхідності придбання страхового захисту;

– діючого нормативно-правового забезпечення у випадку страхування ризиків пандемії;

– способів мінімізації збитків під час подорожей закордон в умовах пандемії;

– забезпечення якісним страховим захистом від пандемії фізичних та юридичних осіб у контексті страхування медичних, авіаційних, майнових ризиків та ризику обмеженого в’їзду в країну проживання;

– перестрахування ризиків, що виникають внаслідок реалізації ризику пандемії;

– «сценарного» планування та ефективного ризик-менеджменту в усіх галузях економіки і не лише в Україні;

– наслідків медичної реформи в Україні та фінансування ризиків, пов’язаних з життям, здоров’ям, працездатністю у порівнянні із страховою практикою таких країн як США, Швеція, Ізраїль, Велика Британія;

– страхування медичних працівників від пандемії та реалій запровадження обов’язкового страхування відповідальності медичних працівників.

Участь у заході взяли більше 20 осіб, з-поміж котрих були викладачі та студенти не лише ТНЕУ, але й інших закладів вищої освіти, що є нашими партнерами.

Враховуючи зацікавленість учасників, було анонсовано можливість у подальшому проведення подібних вебінарів за участі представників Асоціації «Страховий Бізнес».

Повне відео ондайн-семінару, що включає як доповіді, так і запитання-відповіді, доступне за посиланням: