» » ТНЕУ отримав державне замовлення на підготовку магістрів з публічного управління!

Дата: 25-08-2020, 11:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Оприлюднено результати рейтингового оцінювання конкурсних пропозицій та затверджений розподіл державного замовлення на підготовку здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління».

Пропозиції подали 35 закладів вищої освіти, з яких отримали державне замовлення – 25 зво. І Тернопільський національний економічний університет є першим у цьому рейтингу!

Щиро вітаємо наукову спільноту ТНЕУ, зокрема, Навчально-наукового інституту публічного управління! Дане визнання ще раз підтверджує високу якість підготовки державних службовців, професіоналізм і відповідальне ставлення до справи!