Щиро дякуємо за вітання!

Дата: 31-08-2020, 11:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На адресу Західноукраїнського національного університету надходять вітання з нагоди перейменування закладу вищої освіти і надання статусу багатогалузевого і класичного.

Висловлюємо щиру подяку за теплі побажання колегам із Подільського державного аграрно-технічного університету.

«Отримання такого статусу – це велика заслуга усього колективу освітньо-наукової установи, адже в ньому працюють професіонали своєї справи, висококваліфіковані спеціалісти, знані науковці, які не тільки передають свої знання молодому поколінню, а й втілюють їх у життя на практиці.

Разом з тим – це і велика відповідальність та реальний стимул до подальшого росту, ще якіснішої та продуктивнішої діяльності як в освітньому, так і науковому процесі.

Віримо, що колектив Західноукраїнського національного університету і надалі зберігатиме та примножуватиме славні традиції закладу, а також реальними справами підвищуватиме його престиж».