» » На соціально-гуманітарному факультеті стартує молодіжний портал «ОСВІТОТЕРИТОРІЯ»!

Дата: 31-08-2020, 16:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Молодіжний портал «Освітотериторія» – просвітницький проєкт, спрямований на формування соціальних навичок у студентів та старшокласників, який стане гарною традицією прокачки інтелекту та здійснення дружнього нетворкінгу у перший тиждень кожного місяця 2020/2021 навчального року.

12 локацій, справжні сузір’я молодих харизматичних спікерів,  надзвичайно актуальні теми, практичні лайфхаки, тренінги, воркшопи, брифінги, майстер-класи, трансформаційні ігри, вебінари!

І усе це з 1 до 4 вересня на соціально-гуманітарному факультеті!

Запрошуємо до участі студентів соціально-гуманітарного факультету  ЗУНУ та старшокласників м. Тернополя.

Не проґавте чудову можливість прокачати свої навички!

МИ чекаємо саме на ВАС!

Заходи проводитимуться із обов’язковим дотриманням усіх карантинних норм.