» » «Психологічна служба в університеті»

«Психологічна служба в університеті»

Дата: 3-09-2020, 09:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вчора, 2 вересня 2020 року, у рамках роботи молодіжного порталу «Освітотериторія» – просвітницького проекту спрямованого на формування соціальних навичок студентів та старшокласників, який реалізовується на  соціально-гуманітарному факультеті Західноукраїнського національного університету, фахівці психологічної служби організували інформаційну бесіду «Психологічна служба в університеті».

Спікерка, керівник психологічної служби Тетяна Надвинична, фахівець ПС Зоряна Крупник за активної допомоги студентів-психологів Космини Насті, Кізлик Юлі, Шевченко Люди, Єрохіна Сергія та Тиш Іри провели цікаву та пізнавальну зустріч-тренінг із старшокласниками Тернопільських ЗОШ та учасниками Міського Учнівського Парламенту «Наснага». Під час заходу учні мали можливість глибше пізнати себе, усвідомити свій особистісний потенціал та зорієнтуватися у можливостях подальшого життєвого та професійного вибору.

Щиро дякуємо усім за активну участь та чудову атмосферу живого спілкування!

З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!