» » Викладачі соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ – учасники фестивалю креативності інновацій та підприємництва House of Europe Festival

Викладачі соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ – учасники фестивалю креативності інновацій та підприємництва House of Europe Festival

Дата: 9-09-2020, 14:40 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Четвертого вересня 2020 р. у м. Рівне відбувся фестиваль креативності інновацій та підприємництва House of Europe Festival, за участю лекторів з України та ЄС. Організаторами заходу стали House of Europe («Дім Європи») – програма, що фінансується Європейським Союзом і створена з метою підтримки професійного, творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС й ГО «Платформа взаємодій «Простір», ініціатива активних та креативних рівнян.

 

Дана Міжнародна конференція з бізнесу у креативних індустріях відбувалася у двох форматах: офлайн та онлайн, тому кожен учасник міг обрати зручний для себе формат, щоб стати частиною цього масштабного креативного дійства. Онлайн-слухачами форуму стали також викладачі Західноукраїнського національного університету, доценти кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності Стефанишин Олена Василівна та Білик Надія Іванівна.

 

Загалом програма форуму передбачала роботу шести панельних дискусій, з актуальною тематикою, зокрема: якою має бути екосистема для креативних індустрій, формула екосистеми; інновації в креативному підприємництві; фінансова сталість креативного підприємництва; скіли; Creative Business Cup Ukraine; шоукейси креативних стартапів з ЄС та України.

 

Спікерами виступили експерти у креативному підприємництві, досвідчені підприємці, власники стартапів, ментори і урядовці з України та ЄС. Кожен із них поділився власним досвідом роботи у сфері культурних та креативних індустрій, корисними лайфхаками та, одночасно, вказали й на труднощі, з якими часто зустрічаються, працюючи у даній сфері.

 

Панельні дискусії, скіли, онлайн-воркшопи, спіддейтінги з менторами тривали більше 10 годин. Виступ або презентація кожного із спікерів займали до 15 хв., залишаючи час на запитання. Для онлайн-учасників форуму функціонував чат. Таке регламентування дозволило максимально ефективно використати час для такого об’єму цікавої та корисної інформації.

 

Варто відзначити, що у виступах багатьох спікерів наскрізною темою стала необхідність відповідної освіти для усіх тих, хто працює у сфері культурних і креативних індустрій, насамперед, задля правильної самоідентифікації у середовищі інноваційної діяльності.

 

Учасники форуму безперечно отримали практичний та надихаючий досвід. Адже фестиваль House of Europe Festival, зібравши креативну спільноту для знайомств і подальшої співпраці, дав вагомий поштовх для подальшого ефективного розвитку сфери культурних і креативних індустрій в Україні в цілому та її освітнього напряму зокрема.