» » «Новації конкурсів Програми ЄС Еразмус+ та як долучитись до Стратегічного партнерства»

Дата: 9-09-2020, 16:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Західноукраїнський національний університет цінує роботу команди Національного Еразмус+ Офісу в Україні та висловлює вдячність за оновлену базу закладів вищої освіти та проєктів Програми ЄС Еразмус+, на підставі якої  ЗУНУ підтверджує свою активність у Програмах ЄС Еразмус+. Так за результатами ЗУНУ знаходиться у числі лідерів серед університетів Західної України та займає 18 місце серед більше ніж 200 університетів України.

ЗУНУ запрошує зацікавлених осіб долучитися до онлайн-вебінару від Національного Еразмус+ офісу в Україні на тему: «Новації конкурсів Програми ЄС Еразмус+ та як долучитись до Стратегічного партнерства», який відбудеться 11 вересня о 10.00 год.

Під час заходу можна дізнатися про: новації конкурсів Програми ЄС Еразмус+, як стати партнером конкурсів зі Стратегічних партнерств, в чому різниця між Стратегічними партнерствами та альянсами знань, особливості участі України, як обґрунтувати додаткову значущість організації тощо.

Мова заходу: українська, англійська. Переклад не забезпечується.

Спікери заходу:

– Loreta PAULAUSKAITE, ICP International Contact Point for Erasmus+ Spanish National Agency-SEPIE, Madrid, Spain

– Світлана ШИТІКОВА, координаторка Національного Еразмус+ офісу в Україні (проєкт ЄС)

– Альона ДМУХОВСЬКА, проєктна менеджерка Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні

Реєстрація обов’язкова. Форма для заповнення за посиланням:

Підтвердження про Вашу участь та лінк на Zoom будуть надіслані напередодні заходу.

Детальніше: bit.ly/3bHrsNC