» » Відбулося засідання Науково-методичної ради з питань якості вищої освіти ЗУНУ

Відбулося засідання Науково-методичної ради з питань якості вищої освіти ЗУНУ

Дата: 10-09-2020, 15:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні відбулося засідання Науково-методичної ради з питань якості вищої освіти університету.

Під час зустрічі учасники затвердили план роботи Науково-методичної ради на 2020-2021 навчальний рік, обговорили питання щодо оновлення складу груп забезпечення спеціальностей на 2020-2021 н.р.

Начальник відділу моніторингу якості освіти та методичної роботи Сергій Шандрук доповів про підсумки проходження акредитації освітніх програм 2019-2020 н.р. і ознайомив із графіком подання відомостей про самооцінювання освітніх програм у 2020-2021 навчальному році до Національного агентства.

Окремим питанням було обговорення письмових повідомлень професорів Василя Брича та Оксани Тулай, висновків Комісії з академічної доброчесності Національного університету «Чернігівська політехніка», науково-правової експертизи Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України.