» » Західноукраїнський національний університет продовжує співпрацю з китайськими партнерами

Дата: 11-09-2020, 11:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті відбулася онлайн-зустріч з китайськими партнерами. Говорили про подальший розвиток міжнародної співпраці та відкриття онлайн-курсів з мовної підготовки для вступу іноземних студентів до Західноукраїнського національного університету.

«Ми цінуємо співпрацю з нашими партнерами з Китаю і завжди відкриті до нових напрямів роботи, реалізації спільних цікавих проектів. Відрадно, що попри карантинні обмеження за допомогою інноваційних технологій ми можемо підтримувати контакти, обмінюватися ідеями і якісно розвивати нашу співпрацю», – зазначила під час зустрічі проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) Оксана Десятнюк.