» » Про нас пишуть: «У Західноукраїнському національному університеті створили соціально-гуманітарний факультет»

Дата: 14-09-2020, 10:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Інформаційний портал «Наш День»:

«У Тернополі триває ребрендинг найбільшого вишу міста. ТНЕУ перейменували у Західноукраїнський національний університет. І це не лише зміна вивіски. Це визнання усіх здобутків і напрацювань закладу, перезавантаження його діяльності. Новітні вимоги вимагають зміни параметрів підготовки фахівців, переконані у виші. Тому паралельно із зміною статусу відкрили нові факультети.  Один із них – соціально-гуманітарний, який здійснюватиме підготовку фахівців гуманітарної сфери».

Читайте далі: