» » Відновила роботу онлайн-платформа «Відкрий для себе #Міжнародний»

Відновила роботу онлайн-платформа «Відкрий для себе #Міжнародний»

Дата: 22-09-2020, 10:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках роботи онлайн-платформи «Відкрий для себе #Міжнародний» відбулася зустріч з незвичайним гостем, але у вже звичайному для всіх форматі – на платформі ZOOM. Цього разу спікером став Ойбек Шайхов – генеральний секретар Асоціації економічного співробітництва «Європа-Узбекистан».

Дипломат у четвертому поколінні. Чудовий оратор. Зустріч з ним стала сильним імпульсом до роздумів не лише для студентів, але і для викладачів. ZOOM майже переповнився – 94 людини одночасно!

Говорили про Узбекистан, особливості його розвитку, геополітичні пріоритети в світі, форми комунікації у міжнародних відносинах.

Колектив Навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина висловлює щиру вдячність Ойбеку Шайхову і чекає в гості офлайн!