» » Дискусійна платформа «Особливості міжнародної співпраці в умовах пандемії»

Дискусійна платформа «Особливості міжнародної співпраці в умовах пандемії»

Дата: 23-09-2020, 17:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету запрошує усіх 24 вересня о 16.00 год. взяти участь у роботі дискусійної платформи «Особливості міжнародної співпраці в умовах пандемії». Захід відбудеться в рамках Другого Міжнародного Тижня в ЗУНУ.

Модератори дискусійної платформи:

Островерхов Віктор Михайлович, кандидат економічних наук, доцент, декан факультету економіки та управління ЗУНУ;

Монастирський Григорій Леонардович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ, візит-професор Університету економіки в Бидгощі (Республіка Польща).

Дискусійні напрями:

– ризики послаблення чи зупинки взаємодії міжнародних партнерів в умовах пандемії;

– бар’єри реалізації міжнародного співробітництва в умовах кризи та можливості дистанційної міжнародної співпраці;

– досвід міжнародних комунікацій організацій-партнерів під час дії глобальних обмежень;

– потенціал інтернаціоналізації освітньо-наукового та культурно-виховного-процесу: технології активізації;

– стратегічні напрямки відновлення та розвитку міжнародної співпраці в пост-пандемічний період.

Спеціальні гості:

Ігор Ревега, сертифікований спікер, коуч та тренер від Команди Джона Максвелла, засновник Академії Лідерства Ігора Ревеги;

Оксана Ситницька, заступник Острозького міського голови з гуманітарних питань.

Місце проведення: зал засідань ректорату, корпус № 1 ЗУНУ (м. Тернопіль, вул. Львівська, 11).

До дискусійної платформи можна під’єднатися за допомогою сервісу для відеоконференцій ZOOM: ID: 653 983 8272; Pass: 2020.

Завантажити Переглянути онлайн