» » Втілюй ідеї в реальність разом з Тернопільською бізнес-школою!

Втілюй ідеї в реальність разом з Тернопільською бізнес-школою!

Дата: 25-09-2020, 15:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Тернопільській бізнес-школі триває вступ на Україно-Естонську магістерську програму «Менеджмент бізнес-інновацій». Дана програма – це сучасна європейська практично-орієнтована програма, що розроблена та реалізовується у Західноукраїнському національному університеті в партнерстві з Estonian Business School.

Програму створено для молодих людей, які прагнуть започаткувати чи розвивати власну справу, побудувати кар’єру в управлінні інноваціями, маркетингу, інших галузях бізнес-управління.

У разі успішного завершення навчання, окрім диплому магістра державного зразка, учасники отримують сертифікат від Естонської бізнес-школи та можливість захистити повноцінний європейський MBA-диплом в Естонії.

Для вступу на програму необхідно звернутися до Тернопільської бізнес-школи або Приймальної комісії ЗУНУ.

Відповімо на усі запитання та допоможемо з інформацією щодо вступу за телефоном: +380970936624,  у Telegram  та на сторінках бізнес-школи у соціальних мережах.

Більше про програму та бізнес-школу за посиланням: http://tbs.wunu.edu.ua/