» » Зустріч-знайомство студентів-першокурсників спеціальностей «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування» з колективом кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ЗУНУ

Дата: 28-09-2020, 10:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Днями відбулася зустріч-знайомство студентів-першокурсників факультету економіки та управління ЗУНУ спеціальностей «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування» з колективом кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу Західноукраїнського національного університету.

Завідувач кафедри  менеджменту, публічного управління та персоналу, д.е.н., професор Шкільняк Михайло Михайлович привітав «новоспечених» студентів з початком навчання, представив професорсько-викладацький колектив та лаборантів кафедри, розповів про особливості навчального процесу, окреслив виклики й переваги спеціальностей та освітніх програм кафедри, перспективи навчання.

До вітань приєдналися викладачі кафедри, бажали успіхів, сил і наснаги в навчанні та наголошували, що наші студенти – найкращі!