» » Запрошуємо до участі в «Photon and Neutron Science in the Baltic Sea Region»

Запрошуємо до участі в «Photon and Neutron Science in the Baltic Sea Region»

Дата: 28-09-2020, 15:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо науковців Західноукраїнського національного університету, який є членом Балтійської Програми Університетів, взяти участь в онлайн-конференції: «Photon and Neutron Science in the Baltic Sea Region», яка відбудеться 26-29 жовтня. Участь – безкоштовна.

Після онлайн-конференції відбудеться онлайн-хакатон 27-29 жовтня, під час якого учасники матимуть нагоду обговорити детальніше ідеї, міркування, що були висловлені у ході конференції, та їх практичне втілення.

Учасниками хакатону стануть особи, попередньо відібрані відповідно до інформації, вказаної у реєстраційній формі. Сесії хакатону будуть розподілені між групами й триватимуть упродовж трьох днів.

Дедлайн реєстрації – 30 вересня 2020 р.

Деталі та реєстрація за посиланням: